Kehittämisryhmät

Olet täällä

TUKIstars opiskelijoiden kulttuuritoiminta

Ryhmän puheenjohtaja  
Wahlberg-Jauho, Arja Stadin ammattiopisto
   
Ryhmän sihteeri  
Lehmussaari, Terhi SAKU ry
   
Jäsenet  
Aholaakko, Juho Kiipulasäätiö
Eerikäinen, Merja Helsingin kaupunki
Hakuli, Juhani Kanneljärven kansanopiston kannatusyhdistys ry
Hiltunen, Tarja Itä-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Huotari, Mira Jyväskylän koulutuskuntayhtymä
Jokela, Kati Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Jousiaho, Janne Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Karjalainen, Sari Helsingin kaupunki
Luomi, Tomi Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Marjala, Kiira Ammattiopisto Spesia
Melanen, Katri Ammattiopisto Luovi, Liperin yksikkö
Paajanen, Venla Koulutuskesku Salpaus
Parantainen, Tiina Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Poussu, Arto Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Sunila, Riina SASKY koulutuskuntayhtymä
Vaattovaara, Minna Savon koulutuskuntayhtymä
Widenoja, Pekka SASKY Koulutuskuntayhtymä
Wiikari, Leena                              Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Hyvinvoiva Amis

Ryhmän puheenjohtajat  
Kumpulainen, Erja Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lassila, Hellevi Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
   
Ryhmän sihteeri  
Käkelä, Maria SAKU ry
   
Jäsenet  
Borremans, Erwin Invalidisäätiö
Bovellan, Miia Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Grekula, Milka Raahen koulutuskuntayhtymä
Hasia, Päivi Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymä
Hovi, Satu Turun kaupunki
Ketonen, Hannu Lounais-Suomen koulutuskuntayhtymä
Korhonen, Sirpa Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Körkkö, Veli-Pekka Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Lehto, Timo Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Niva, Anni Tampereen Aikuiskoulutuskeskus
Ristlakki, Riitta Helsingin kaupunki
Toivola, Eeva Kiipulasäätiö
Törn, Monika Turun kaupunki
Valjakka, Pia Helsingin kaupunki
Vauhkonen, Kaija Ammattiopisto Spesia
Vihottula, Marjaana Länsirannikon Koulutus Oy
Vilhu, Oihonna Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Liikunnan kilpailutoiminta

Ryhmän puheenjohtaja  
Mäki-Ontto, Tuomas Satakunnan koulutuskuntayhtymä
   
Ryhmän sihteeri  
Uskalinmäki, Miia SAKU ry
   
Jäsenet  
Hutri, Pia Omnia
Järvinen, Tea Ammattiopisto Spesia
Kallioinen, Pasi Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Kangas, Petra Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Keski-Oja, Leila Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Lehtola, Terhi Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Mierlahti, Aaron Turun kaupunki
Penkkala Outi Raision seudun koulutuskuntayhtymä
Salmela, Esa Turun kaupunki
Siitari, Matti Hyria Koulutus Oy
Tapio, Juha SASKY koulutuskuntayhtymä
Viiri, Marika Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Väisänen, Eila Kajaanin kaupunki
Ylihärsilä, Aila Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Viestintä

Ryhmän puheenjohtaja  
Bani,Eira Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
   
Ryhmän sihteeri  
Mantila-Savolainen, Sari SAKU ry
   
Jäsenet  
Katajamäki, Katja Skills Finland ry
Tiala, Maarit Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Uski, Jonna Koulutuskeskus Salpaus
Virtanen, Johanna Satakunnan koulutuskuntayhtymä